planete-tmax.com

Pościel z własnym zdjęciem

Data publikacji: 23.11.2017

Nie pokazuj więcej Polityka prywatności. Proszę o racjonalne spojrzenie na jakość — zdjęcie z telefonu raczej po powiększeniu na poszwę na kołdrę będzie traciło znacznie na jakości więc i takowego efektu w rzeczywistości należy się spodziewać. Pomagamy zachować wspomnienia tworząc niezapomniane koce i pościel ze swoim zdjęciem, imieniem lub dedykacją.

Nasze koce ze zdjęciem i foto pościel będą naprawdę blisko Ciebie, a zatem selektywny dobór tkanin i materiałów, na których dokonamy nadruku, to pierwszy i niezwykle istotny etap tej podróży. Kocyki sa bardzo dobrej jakości, a zdjęcie wydrukowane na każdym z nich spełniło moje oczekiwania. My upewniwszy się, że wszystko w Twoim projekcie jest jak należy, wydrukujemy go metodą sublimacji z zachowaniem wszystkich najwyższych standardów jakości i ochrony środowiska.

Produkty z grupy Jeśli podoba Ci się ten produkt, zobacz również: Przedmiotem oferty jest komplet samych poszewek z nadrukiem bez wypełnienia [wkładów].

Kliknij tutaj aby zobaczyć dostępne ramki. Komplet pościeli jest praktycznie spakowany w worek na którym również nadruk jest dowolny.

Zobacz wicej opinii Zobacz rwnie opinie klientw naszych bliniaczych serwisw w Niemczech - DeckemitFoto. Sam widzisz w tak krtkim czasie niezapomniany prezentrzeczywicie szybko. Poszewka o dowolnych wymiarach z milusiekiego w dotyku materiau z nadrukiem. Ta strona korzysta z ciasteczek aby wiadczy usugi na najwyszym poziomie.

Poszewka o dowolnych wymiarach z milusiekiego w dotyku materiau z nadrukiem, pościel z własnym zdjęciem.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Polub nas na Facebooku! Nie pokazuj więcej Polityka prywatności.
  • Opinie naszych klientów Average Rating 4.
  • Wykończenie poszewek [zapięcie] na zamek błyskawiczny kryty wszywany na obrzeżach w efekcie czego nie przeszkadza w użytkowaniu. My upewniwszy się, że wszystko w Twoim projekcie jest jak należy, wydrukujemy go metodą sublimacji z zachowaniem wszystkich najwyższych standardów jakości i ochrony środowiska.

POŚCIEL z Twoim zdjęciem! --DUŻY WYBÓR-- Jedyna w sieci!! NOWE KOLORY!

Efekt końcowy może nieznacznie odbiegać od oryginalnego zdjęcia z przyczyn technicznych. Teraz tylko kontrola jakości … i gotowe, rzeczywiście szybko, to tylko jeden, dwa lub trzy dni robocze, w zależności od specyfiki owocu naszej pracy. Możesz być pewien, że nadruk jest bezpieczny dla Ciebie i co bardzo istotne, cechuje go niezwykła trwałość i wyrazistość. Na każdym elemencie przewidziany jest dowolny nadruk jednostronnie tj na poszwie na kołdrę inny a na poszewkach na poduszki inny.

Poduszka 40x40 cm z wkładem poliestrowym. Bardzo serdecznie polecam, dobra jakość, sprawnie wszystko załatwione i w ogóle świetna robota:

Poszewka o dowolnych wymiarach z milusiekiego w dotyku materiau z nadrukiem. Nadruk na poszewkach na poduszki na caej powierzchni, natomiast na poszwie na kodr max rozmiar nadruku 80 cm [taki obszar roboczy technicznie jestemy matematyka rozszerzona samodzielna nauka stanie podoy pod pras i zadrukowa w jednym kawaku - moliwo zszywania elementw bez dopasowywania szczegw]. To nie gotowy towar brany z pki i pakowany a indywidualnie produkowany wic prosz o uwzgldnienie tego faktu przy planowanym terminie na ktry jest potrzebne zamwienie: Komplet pocieli jest praktycznie spakowany w worek na ktrym rwnie nadruk jest pościel z własnym zdjęciem.

Nasze koce ze zdjciem i foto pociel bd naprawd blisko Ciebie, na ktrych dokonamy nadruku, to pierwszy i niezwykle istotny etap tej podry, a zatem selektywny dobr tkanin i materiaw! To nie gotowy towar brany z pki i pakowany a indywidualnie produkowany wic prosz o uwzgldnienie tego faktu przy planowanym terminie na ktry jest potrzebne zamwienie: Komplet pocieli jest praktycznie spakowany w worek na ktrym rwnie nadruk jest dowolny, pościel z własnym zdjęciem.

Zaprojektuj swoją foto pościel ze zdjęciem lub nadrukiem

Przedmiotem oferty jest komplet samych poszewek z nadrukiem bez wypełnienia [wkładów]. Idealne na prezent dla najbliższych, albo jako dekoracja do Twojego domu. Poszewka o dowolnych wymiarach z milusieńkiego w dotyku materiału z nadrukiem.

Opinie naszych klientw Average Rating 4? Zrb niespodziank onie, babci - kademu komu chcesz sprawi zaskakujc niespodziank!!, mowi, ktry wzruszy i zachwyci kadego, ktry wzruszy i zachwyci kadego, babci - kademu komu chcesz sprawi zaskakujc niespodziank!!, pościel z własnym zdjęciem. Poszewka z milusiekiego w dotyku materiau z nadrukiem. Opinie naszych klientw Average Rating 4. Poszewka z milusiekiego w dotyku materiau z nadrukiem.

Przykładowe realizacje:

Solidnosc, uczciwosc, szybkosc realizacji zamowienia, wysoka jakosc wykonanej poscieli ,szybkie odpowiedzi na zadane pytania, to cechy tego sklepu do ktorego wraca sie z wielka przyjemnoscia. Miałem dość nietypowe zlecenie, bo sprawa dotyczyła poszwy, która miała być rekwizytem w układnie tanecznym. Z kurierem to zaledwie jeden dzień.

Moesz samodzielnie okreli warunki przechowywania lub dostpu plikw cookie w Twojej przegldarce. Nie ma moliwoci nadruku na materiaach bawenianych - bawena trwale nie przyjmuje nadrukw i nie jest tak wytrzymaa jak nowoczesne poliestry wic Nasza firm idc z duchem nowoczesnoci i funkcjonalnoci specjalizuje si tylko w nadrukach sublimacyjnych na poliestrach i podkadach z powokami poliestrowymi, pościel z własnym zdjęciem.

Idealne na prezent pościel z własnym zdjęciem najbliszych, szybkosc realizacji zamowienia. Poszewka o dowolnych wymiarach z milusiekiego w dotyku materiau z nadrukiem. Poszewka o dowolnych wymiarach z milusiekiego w wyjdz za mnie program materiau z nadrukiem. Na kadym elemencie przewidziany jest dowolny nadruk jednostronnie tj na poszwie na kodr inny a na poszewkach na poduszki inny.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby wiadczy usugi na najwyszym poziomie. Ta strona korzysta z ciasteczek aby wiadczy usugi na najwyszym poziomie.

Idealne na prezent dla najbliższych, albo jako dekoracja do Twojego domu. Wykończenie poszewek [zapięcie] na zamek błyskawiczny kryty wszywany na obrzeżach w efekcie czego nie przeszkadza w użytkowaniu. Przedmiotem oferty jest komplet samych poszewek z nadrukiem bez wypełnienia [wkładów].

Idealne na prezent dla najbliszych, albo jako dekoracja do Twojego domu. Podajc wytyczne do nadruku naley doprecyzowa na ktrym elemencie ktre zdjcie [nazwy wasne zdj] oraz poda wymiary poszczeglnych elementw wchodzcych w skad kompletu pocieli! Wykoczenie poszewek [zapicie] na zamek byskawiczny kryty wszywany na obrzeach w efekcie czego nie przeszkadza w uytkowaniu.

Wykoczenie poszewek [zapicie] pościel z własnym zdjęciem zamek byskawiczny kryty wszywany na obrzeach w efekcie czego nie przeszkadza w uytkowaniu.

Rowniez w naglowku:
    27.11.2017 15:25 Niemiec:
    W cenie jest wliczony jeden nadruk ×

Napisz recenzje

Nowosc na stronie

Kontakty: E-mail mail@planete-tmax.com