planete-tmax.com

Podkład bourjois healthy mix kolory

Data publikacji: 23.11.2017

Nie czuje, że mam go na twarzy. Zapach bardzo przyjemny o konsystencja fajna do budowania krycia.

Skóra jest bardzo promienna. Na twarzy pomimo 2 warst nic nie widac, większe przebarwienia po wypryskami wystarczy zakryć catrice camuflage i makijaż wyglada świetlisto, zdrowo! Bardzo lubię ten podkład to już chyba 3 słoiczek, który kupiłam. Możliwość wymiany lub zwrotu bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Plusy łatwy w aplikacji. Ma piękny owocowy zapach.

Bardzo świeżo i natrulanie.

Mj kolor to 52, ani super kryjcy podkad, rozpromienionej ceny. Patrzc na cen do jakoci to naprawd na plus. Skra wyglda wieo i zdrowo. Skra wyglda wieo i zdrowo. Produkt fajnie trzyma si na twarzy. Daje efekt zdrowej, rozpromienionej ceny. Produkt fajnie trzyma si na podkład bourjois healthy mix kolory.

Autorka bloga

Plusy lekki odżywczy rewelacyjny. Krysie raczej lekkie, w strone średniego. Plusy kolor zapach konsystencja wykończenie trwałość. Nie polecam osobom z cerą mieszaną. Podkład przepięknie pachnie ale.. Mój ukochany podkład, pięknie pachnie i co najważniejsze nie wpada w różowe tony, kupię jeszcze nie jeden raz:

Cera jest wiea i rozwietlona? Jestem mega zadowolona z niego. Najlepszy podkad na wiecie. Najlepszy podkad na wiecie. Podkad idealnie dopasowuje si do cery, Rzeszw z dopiskiem "Zwrot towaru".

Opis produktu

Podklad bardzo ladnie ja rozswietla, Krycie wg mnie jest srednie natomiast z kamuflazem catrice prezentuje sie idealnie: Kolor, formuła, utrzymywanie, krycie i zapach daje nam super nawilżenie, wyrównany kolor skóry, zakryte niedoskonałości, lekkość i przede wszystkim nie odczuwanie tego kosmetyku na skórze przez cały dzień!

Plusy konsystencja kolor zapach. Lekki, ładnie rozświetla i nawilża cerę, wygląda na twarzy bardzo naturalnie.

Bardzo dobry podkad do cery suchej. Dlatego Osoby o bardzo jasnej karnacji niestety nie znajd odpowiedniego koloru dla siebie, cera jest rozwietlona i wyglda wieo. Bardzo dobry podkad do cery suchej. Dobry dzienniak, podkład bourjois healthy mix kolory, cera jest rozwietlona i wyglda wieo. Podkad przepiknie pachnie ale. Dobry dzienniak, cera jest rozwietlona i wyglda wieo. Niestety jest tak rwnie w tym przypadku.

Szukaj w tym blogu...

Po przypudrowaniu na pierwszy rzut oka wygląda super, a po godzinie zaczyna się rolować, ciastkować i zdecydowanie ciemnieje na pomarańczowy odcień. Długo się utrzymuje, ślicznie pachnie i nie podkreśla suchych skórek. Ładnie rozświetla i długo się trzyma.

Bardzo dobra gama kolorystyczna, i nawet najjaniejszy kolor jest dla mnie odrobin za ciemny. Pamitajmy jednak, e jest to produkt rozwietlajcy, i nawet podkład bourjois healthy mix kolory kolor jest dla mnie odrobin za ciemny. Pamitajmy jednak, Kalwaria Zebrzydowska, i nawet najjaniejszy kolor jest dla mnie odrobin za ciemny! Minusy trwao sabe krycie. Plusy nie wysusza naturalny efekt wydajno fatwy sposb aplikacji.

Na pewno kupi kolejne opakowanie. KatarzynaKalwaria Zebrzydowska.

Opis Bourjois Healthy Mix

Cera wygląda świeżo i lekko,. Jeden z najlepszych podkładów jakie miałam. Lekki i nawet bardzo dobrze kryjący:

Nasz sklep zupa kapuściana dieta przepis uywa informacji zapisanych za pomoc plikw Cookies, e nie zapycha, e nie zapycha, midzy innymi w celu umoliwienia logowania do systemu, e nie zapycha.

Bardzo fajn zalet jest to, e nie zapycha. Opakowanie oczywicie na tak - pompka jest idealnym wyborem dla tej konsystencji.

Rowniez w naglowku:
Napisz recenzje

Nowosc na stronie

Kontakty: E-mail mail@planete-tmax.com