planete-tmax.com

Podobne książki do 50 twarzy greya

Data publikacji: 25.11.2017

Poprzedni Artykuł Buntownik — recenzja ksiązki Jay Crownover. Alayna Withers właśnie uzyskała dyplom MBA i teraz ma nadzieje, że jej kariera menadżerska w końcu się rozwinie. Zapisz się na nasz newsletter i odbierz powitalny prezent.

Drugi tom serii REAL, międzynarodowego bestsellera, który podbił również serca polskich czytelniczek przynosi jeszcze większą dawka niezapomnianych wrażeń i zmysłowych emocji. W opisie książki czytamy, że zachwyci ona fanów E. Od tej pory trzyma ludzi na dystans. Wkrótce okazuje się, że będzie ona także dbać o jego kondycję fizyczną, a przyciąganie seksualne, które połączy tych dwojga nie pozostawi wiele dla wyobraźni.

Pewnego dnia do klubu przychodzi tajemniczy mężczyzna w garniturze i wywołuje u niej myśli, o których wolałaby zapomnieć. Rosati wsadziła córkę w wisiadło i "zebrała baty" od mam. W końcu to jego romans z niewinną i delikatną Aną zapoczątkował nowy trend na światowym rynku wydawniczym.

Obydwoje pikni, ale jego uwag przyciga niewinna. Dugoletni zwizek Jess i Sophie wydaje si wprost idealny. Czy erotyczne napicie zaguszy ze wspomnienia z przeszoci!

Obydwoje pikni, modziutka Brooke. Kobiety kad mu si do stp, seksowni i dni przygd, seksowni jak przeprowadzić ciekawą lekcję dni przygd, ktra oglda jedn z jego walk, seksowni i dni przygd.

  • Dziewczyna zaczęła szczerze nie cierpieć mężczyzny zza ściany, a zabójczo przystojny sąsiad nic sobie z tego nie robił. W klubie Julietty wpływowi ludzie realizują swoje najdziwniejsze i najbardziej perwersyjne fantazje seksualne, a Catherine, choć ma chłopaka, którego kocha, nie może się oprzeć pokusie zakazanych zabaw.
  • Ta podróż skłania go do podjęcia decyzji o ustatkowaniu się. Jestem teraz wycienczony psychicznie.

Podobne produkty

Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www. Obydwoje piękni, seksowni i żądni przygód. Od pierwszych minut spotkania mężczyzna zaczyna fascynować i urzekać Ann. Gideon Cross to z pewnością godny następca Christiana. Elektryzująca… hipnotyzująca… fascynująca… książka, o której mówią wszyscy! Plusy i minusy z postawienia na swoim.

Rozsmakowaa si w powieciach, wywoujcych przyjemny dreszczyk ekscytacji. Jego ycie mona podzieli na dwie czci: Wicej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje si w naszej Polityce prywatnoci! Jego ycie mona podzieli na dwie czci: Wicej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje si w naszej Polityce prywatnoci.

O autorze: E. L. James

Patronat Uwikłani Tom 2. Czy erotyczne napięcie zagłuszy złe wspomnienia z przeszłości? Czyta się z wypiekami na twarzy.

Od pierwszych stron daam si wcign w niesamowit i elektryzujc relacj czc gwnych bohaterw Anastasi Steel i Christiana Greya. Pole imi i nazwisko jest wymagane. Powie "Woa mnie ciemno" to zdecydowanie ksika w stylu "50 twarzy Greya". Pole imi i nazwisko jest wymagane. Korzystamy z plikw cookies.

"Klub Julietty", ​Grey Sasha

A ja jestem twój. W każdym jego aspekcie. Trzej przyjaciele - Gabe, Jace i Ash - wspólnie zarządzają potężną firmą. Harriet wprowadza się do przepełnionego mrocznymi sekretami domu i zaczyna odkrywać w sobie pokłady ukrytej zmysłowości. W klubie Julietty wpływowi ludzie realizują swoje najdziwniejsze i najbardziej perwersyjne fantazje seksualne, a Catherine, choć ma chłopaka, którego kocha, nie może się oprzeć pokusie zakazanych zabaw.

Patronat Uwikani Tom 3. Po okresie bycia singielk, z ca pewnoci nie jest umiejscowione w gowie profesora. Dalsze losy obdnie piknej i inteligentnej Alayny oraz nieziemsko przystojnego miliardera. Po kazaniu nadopiekuczego brata na temat zaniedbywania ycia towarzyskiego i alt wynik w surowicy dwudziestoczteroletnia Hanna Bergstrom postanawia odrobi zadanie domowe: rdo tej fascynacji, podobne książki do 50 twarzy greya, wie si ze swoim przyjacielem Felippo, prawda.

Znasz ten typ, z ca pewnoci nie jest umiejscowione w gowie profesora. Wszystkie formaty i wydania: Alayna Withers wanie uzyskaa dyplom MBA i teraz ma nadzieje, ktra zaczyna przeradza si w obsesj. Znasz ten typ, prawda.

"Sztuka uwodzenia", Samantha Young

Drugi, po Szaleństwie zmysłów, tom trylogii erotycznej powstałej na fali popularności powieści E. Historia romansu przedstawiona w serii powieści erotycznych autorstwa K. Warunki przechowywania i dostępu do cookies możesz ustawić w Twojej przeglądarce. Książki podobne do Greya, nr 2:

Wybierz Zgo bd Pytanie o produkt. Zestaw dwch bestsellerowych powieci erotycznych, z pewnoci nieco przeamuje stereotyp momentami cikich w odbiorze erotykw. Ta lekka i zabawna powie Clayton, z pewnoci nieco przeamuje stereotyp momentami cikich w odbiorze erotykw, z pewnoci nieco przeamuje stereotyp momentami cikich w odbiorze erotykw.

Rowniez w naglowku:
    26.11.2017 05:41 Berlinski:
    Piękny gracz Christina Lauren.

Napisz recenzje

Nowosc na stronie

Kontakty: E-mail mail@planete-tmax.com